09031235911

مشاوره و برآورد قیمت

تهران - خیابان مطهری (تخت طاووس)

خیابان ترکمنستان

Logo design Graphilo

در یک کلام، لوگو هویت کسب و کار شماست…

لوگوها در شکل های متفاوتی طراحی و اجرا می گردند. بدون شک، طراحی لوگو از تخصصی ترین بخش های دانش طراحی گرافیک می باشد و افرادی که در این زمینه فعالیت دارند، نیاز به تجربه، شناخت مفاهیم، رنگ ها و تسلط بر موضوعات روانشناختی دارند تا بتوانند لوگوی موثر و حرفه ای طراحی نمایند.

فراموش نکنید که، ساده ترین لوگوها زیباترین ها هستند. لوگو باید امکان چاپ از کوچکترین ابعاد مثل کارت ویزیت یا حتی چاپ روی هدایای تبلیغاتی چون خودکار تا بزرگترین اندازه ها مثل بیلبوردها (بدون از دست رفتن کیفیت) را داشته باشد. این مطلب در مورد نمایش تحت وب هم صدق می کند.

برای طراحی یک لوگوی قوی نیاز به تسلط بالا بر ابزارهای اجرا، زمان کافی جهت ایده پردازی و تعامل با صاحب کسب و کار می باشد. تیم طراحی لوگوی گرافیلو، پیش از هر چیز با کارفرما در خصوص ایده ها، دیدگاه ها و بودجه گفتگو می نماید و پس از جمع بندی نخست و درک نیاز آن مجموعه، مراحل طراحی آغاز می گردد.

با اینکه طراحی لوگو همیشه به دلیل اهمیت زیاد در زمره مواردی بوده که دستمزد کافی برای آن در نظر گرفته می شود، اما استودیو طراحی گرافیلو، امکان طراحی لوگوی مناسب و منطبق با بودجه کارفرما را فراهم نموده است.

برای دریافت قیمت طراحی لوگوی خود، هم اکنون با گرافیلو تماس بگیرید.