09031235911

مشاوره و برآورد قیمت

تهران - خیابان مطهری (تخت طاووس)

خیابان ترکمنستان

Packaging Graphilo Banner

حتما شنیده اید که لباس شما معرف شخصیت شما در جامعه می باشد! این مطلب شاید کمی اغراق آمیز یا حتی مغایر با اصول اخلاقی و انسانی تعبیر شود، اما خواسته یا ناخواسته پوشش هر فرد اولین و سریع ترین روش معرفی او به دیگران و برداشت های آنها از موقعیت اجتماعی وی تلقی می گردد.

بسته بندی محصول هم لباس یک محصول یا حتی فراتر از آن، پوشش و معرفی کننده یک برند به حساب می آید. با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی و حضور گجت ها، دنیای چاپ با عدم تقاضا برای چاپ بسیاری از رسانه های تبلیغی مواجه شده است، اما بسته بندی فعلا با تکنولوژی جایگزین نشده است.

کشورهای پیشرو همواره از بسته بندی به عنوان مهمترین بخش ارائه محصول خود استفاده می کنند. بسیار شنیده ایم که محصولی با کیفیت در کشور مبدا تولید شده و به کشوری که امکان تولید بسته بندی های عالی را دارد ارسال گردیده و با نام آن برند به سرتاسر جهان عرضه می گردد.

عاقلانه ترین تصمیم برای هر کسب و کار که محصولی تولید می نماید، طراحی و چاپ بهترین بسته بندی برای آن محصول می باشد. در این راستا، هر مقدار هزینه ای به عنوان سرمایه گذاری با بازگشت سریع به حساب می آید. جلب نظر مشتریان در بازار پر رقابت کنونی مهمترین رکن موفقیت در فروش محصول می باشد.

گرافیست های استودیو گرافیلو، با تلفیق دانش و تجربه طراحی ارائه دهنده راهکارهای حرفه ای جهت طراحی بسته بندی محصولات بوده و در این زمینه می توانید از مشاوره ما نیز بهره مند گردید.

برای مشاوره در خصوص بسته بندی هم اکنون با تیم گرافیلو در تماس باشید.